Barion Pixel

O nás

2019

Prvotnou myšlienkou pre nás bolo vytvoriť praktický poľovnícky kalendár pre rok 2020, spojený s chovom farbiarov. Keďže v čase zrodu tejto myšlienky bol mimoriadne teplý mesiac august, počas fotení sme so seba zhadzovali všetok zbytočný odev, až sa nám to zapáčilo natoľko, že sme upustili od prvotnej myšlienky a rozhodli sme sa prísť na trh s niečim originálnym. Za pomerne krátke obdobie sa nám podarilo v krásnych revíroch Liptova nafotiť prvý úspešný poľovnícky kalendár so štipkou erotiky, ktorému sme dali našu značku a pomenovali ho Hájnikove ženy.

2020

Po úspešnom projekte a skúsenostiach z predošlého roku sme už v predstihu nafotili pre Vás ďalší nástenný kalendár pre rok 2021, ktorý si našiel svojich priaznivcov dokonca i v zahraničí.

2021

V tomto roku aj nás zastihla nečakaná situácia s ochorením Covid po celom svete a pri myšlienke vydať už v poradí tretí kalendár sme boli skeptickí. Nakoniec sme predsa len zbierali počas vychádzok v revíri fotografie, až sme nakoniec kalendár vydali, čomu sa tešilo rekordné množstvo domácich i zahraničných priaznivcov.

2022

Nasledujúci rok sme zlepšili objednávkový proces a úspešne sme spustili nový e-shop, v ktorom sme Vám predstavili naše nové produkty ako kalendár prispôsobený poľovníctvu v Českej republike a aby ste zvodné Hájnikove ženy mali na očiach i pod nosom častejšie ako doteraz, vytvorili sme osviežovače